
Madrid
Madrid, Španija
već od
Opis destinacije
adrid je glavni grad Kraljevine Španije i autonomne pokrajine Madrid. Region (Madrid sa okolinom) se sa oko 5 miliona stanovnika ubraja u najveće evropske metropole. Sam grad Madrid (bez predgrađa) je sa svojih 3,1 milion stanovnika, posle Londona i Berlina,
treći najveći grad u Evropskoj uniji. Madrid je kako od nacionalnog, tako i od internacionalnog značaja za trgovinu i finansije i politički je i kulturni centar Španije. Glavni grad je sedište španske uprave, pa osim kralja, u njemu žive katolički biskup i važni pripadnici vlade i vojske. Ovde je smešteno 6 univerziteta, razne visoke škole, mnoga pozorišta, muzeji i druge kulturne ustanove.
- Hotel
- Avion
Cenovnik
SPECIJALNA CENA VAŽI ZA MAKSIMALNO 6 OSOBA PO POLASKU.
POPUSTI I DOPLATE:
- deca 2 - 12 godina u pratnji dve odrasle osobe imaju 20€ popusta (NA UPIT),
- treća odrasla osoba u 1/2+1 sobi ima 10€ popusta (NA UPIT),
- doplata za 1/1 sobu (23.09 – 27.09.2023) 200€ DWO YUSTE ALCALE , doplata za 1/1 sobu (14.10 - 18.10.2023) 250€ DWO YUSTE ALCALE (NA UPIT)
CENA ARANŽMANA OBUHVATA:
- avio prevoz na relaciji Beograd Madrid - Beograd (prevoznik Air Serbia),
- transfer aerodrom - hotel - aerodrom,
- aerodromske takse 59€ (na dan objavljivanja programa - podložne promeni),
- smeštaj u hotelu sa 4* u Madridu, na bazi 4 noćenja sa doručkom (kontinentalni švedski sto),
- smeštaj u 1/2 i 1/2+1 standardnim sobama,
- razgledanja i obilaske prema programu,
- usluge lokalnih vodiča,
- agencijske usluge.
CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
- međunarodno zdravstveno osiguranje: Za osobe do 18 godina 531 dinara, od 19 do 70 godina 797 dinara i od 71 do 86 godina 1592 dinara,
- fakultativne programe,
- individualne troškove.
CENE FAKULTATIVNIH IZLETA:
- Toledo, cena 70 €, obuhvata autobuski prevoz na relaciji Madrid -Toledo - Madrid, usluge vodiča na srpskom jeziku i pratnju obaveznog lokalnog turističkog vodiča u Toledu, ulaznice za 3 objekta: katetdralu Santa Maria, crkvu Svetog Tome, sinagogu
- Segovia, cena 65 €, obuhvata autobuski prevoz na relaciji Madrid - Segovia - Madrid, usluge vodiča na srpskom ieziku i pratnju obaveznog lokalnog turističkog vodiča u Segovi-i, ulaznicu za dvorac Alcazar
Minimum za realizaciju fakultativnih izleta je 15 putnika (po navedenim cenama). U slučaju manjeg broja prijavljenih, izleti bi mogli da se realizuju uz korigovanje cene. Prijavljivanje za izlete je prilikom prijavljivanja za putovanje, a plaćanje je u Madridu.
Opis smeštaja
DWO YUSTE ALCALA 3*
Lokacija: Hotel se nalazi 200m od metro stanice Suanzes i dobro povezan sa centrom grada gradskim prevozom.
Sadržaj: recepcija, restoran u kome se služi doručak, WiFi (uz doplatu) parking (uz doplatu).
Smeštaj: Svaka soba sadrži kupatilo sa fenom za kosu, klima uređaj, SAT TV, besplatan wi-fi,
Usluga: Noćenje sa doručkom (doručak je po principu samoposluživanja - kontinentalni švedski sto)
Više informacija o hotelu na https://www.dwoyuste.com/en/
Program putovanja
1.Dan BEOGRAD - MADRID
Dolazak putnika na aerodrom "Nikola Tesla", dva sata pre poletanja aviona. Individualna prijava za let i predaja prtljaga. Poletanje aviona za Madrid u 06:30h (JU 570). Sletanje aviona u Madrid u 09:45h. Panoramski obilazak grada: Španski trg, Spomenik Migelu Servantesu, Gran Via, Kalje Major, Puerta del Sol, Trg Sibeles. Nakon obilaska smeštaj u hotel. Slobodno popodne. Noćenje.
2.Dan MADRID - SEGOVIA - MADRID
Doručak. Slobodan dan ili poludnevni fakultativni izlet u Segoviu, živopisni gradić koji se nalazi 65 km severozapadno od Madrida, poznat po akvaduktu i dvorcu Alcazar. Pešačko razgledanje sa obilaskom dvorca Alcazar. Povratak u Madrid. Slobodno popodne. Noćenje.
3.Dan MADRID
Doručak. Slobodan dan za individualne aktivnosti. Noćenje.
4.Dan MADRID - TOLEDO - MADRID
Doručak. Slobodan dan ili fakultativni izlet u Toledo grad pod zaštitom UNESCO-a. Obilazak crkve Sv.Tome i kuće - muzeja El Greka, katedrale, sinagoge. Povratak u Madrid. Noćenje.
5.Dan MADRID - BEOGRAD
Doručak. Napuštanje hotela. Slobodno vreme. Transfer do aerodroma. Poletanje aviona za Beograd u 18:20h (JU573). Sletanje na aerodrom „Nikola Tesla“ u 21:15h. Kraj programa.
Uslovi plaćanja
- 30% prilikom rezervacije, a ostatak 10 dana pre putovanja;
- 30% prilikom rezervacije, a ostatak na 4 jednake rate čekovima građana;
- Platnim karticama (Dina, Visa, Master, Maestro);
PLN
Organizator putovanja: Turistička agencija sa Licencom OTP 489/2020 kategorija licence A10. Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja organizatora putovanja.
Preporučujemo
Ovo su ponude koje smo izdvojili za vas
Letovanje
2024
Adresa
Alekse Šantića 74, Novi Sad Telefon
021 310 15 30 Telefon
021 310 15 31 E-Mail
[email protected]
Alekse Šantića 74, Novi Sad Telefon
021 310 15 30 Telefon
021 310 15 31 E-Mail
[email protected]
Ponedeljak-Petak od 09h-19h
Subotom od 09h do 14h
Kontakt
Adresa Alekse Šantića 74, Novi Sad
Telefon 021 310 15 30
Telefon 021 310 15 31
E-Mail [email protected]
Ponedeljak-Petak od 09h-19h
Subotom od 09h do 14h
Napomena: Sajt je informativnog karaktera. Iako nastojimo da ga redovno ažuriramo, postoji mogućnost različitih informacija od trenutno važećih. Molimo Vas da sve informacije proverite direktno u agenciji putem telefona, e-mail-a ili lično. Hvala na razumevanju.

